ThetaHealing® Hlubší Kopání

Technika ThetaHealing® je báječná pro to, abychom se dostali k původu našich problémů, protože praktici se učí neuvěřitelné technice zvané kopání. Tento narativní přístup nám umožňuje pohodlně objevit nepolapitelné a hluboké podvědomé myšlenky a přesvědčení, které nás mohou blokovat. Technika ThetaHealing® pak k jejich odstranění využívá bezpodmínečnou lásku, víru a práce s pocitama.

Tento seminář je navržen tak, aby všichni ThetaHealers® byli dobře vyškoleni v této základní technice, aby vám poskytli pevné základy a tipy, které potřebujete, abyste si byli jisti, že při hledání klíčových klíčových přesvědčení svých klientů budete mít jistotu. Pokud nebudeme schopni úspěšně identifikovat skutečné srdce a původ problému, nebudete vědět, jaké přesvědčení změnit. Může to také znamenat, že provedené změny mohou být pouze dočasné a nevyjasněné negativní víry mohou být překážkami skutečného uzdravení.

Tento seminář vám umožní, abyste svým klientům pomohli porozumět jejich vlastnímu chování a životu, a poté, co jim pomůžete provést hojivé změny, budete po ukončení jejich zasedání schopni vypadat vyváženě a jasně.

Po absolvování semináře Dig Deeper Seminar budete mít odborné znalosti a zkušenosti, abyste věřili v sebe i ostatní. Budete mít možnost znát všechny techniky uvolňování a odkrývání skrytých přesvědčení, ze kterých operujeme. Pod vedením svého instruktora budete mít na tuto třídu dostatek času na procvičování.

Trvání:

2 dny

Seminář obsahuje:

ThetaHealing Hlubší Kopání Manuál, ThetaHealing® Kniha o Změna přesvědčení

Místo konání:

In Person or Online

Cena kurzu :

$450US ( $640NZ , 9700kc)