ThetaHealing® Světové vztahy

Seminář Světových Vztahů je zaměřen, aby zvedomil negativni pocity a programy problémy, ze současnosti ale i z minulosti, s kulturami, rasami, náboženstvími a lidmi. Toto účastníkům umožní přijmout a akceptovat lidi a veškeré světové kultury se skutečnou bezpodmínečnou láskou.

První a druhý den je zaměřen na přesvědčení a zvyků zemi ktery jsou propejeny s nam na geneticke urovni Cílem je najít a uvolnit negativní pocity a programy, které fyzicky neseme ve svém těle, abychom se mohli posunout za naše osobní vnímání.

Třetí den je zaměřen na hledání a očištění přesvědčení a emocí o všech zemích světa a náboženstvích.

Den čtvrtý a pátý se zaměřuje na světová náboženství a jejich přesvědčení, a na přijetí jich skutečnou bezpodmínečnou láskou. Posledni den taky pracujeme na přesvědčení tykajících se organizací a společenských struktur (režimy, hnuti, insitituty atd.).

Studenti, kteří absolvovali tento seminář jsou překvapeni, kolik negativních nevědomých myšlenek, pocitů a emocí vyšlo najevo. V mnoha případech to byly genetické programy ( od našich předků) spojené se strachem, nenávistí a hněvem vůči jiným zemím, a jejich lidem, o kterých ani nikdy nevěděli, že je mají.

Kurz světových vztahů je jedinečná cesta , jak se přiblížit k SVĚTOVÉMU MÍRU!

Seminář obsahuje:

Manual ThetaHealing Světových Vztahů

Místo konání:

In Person or Online

Trvání:

5 dní

Cena kurzu :

$800US ($1100NZ, 18 500Kc)