ThetaHealing® Duhové Děti

Prerequisity – žadny

Tento seminář naplňuje Vianninu vizi výuky Duhových dětí. Náš svět je nyní požehnán duhovými dětmi, dospívajícími a mladými dospělými, kteří jsou intuitivně nadanými jedinci, kteří jsou nesmírně milující, se vzpomínkami na jiné časy a místa, kteří s sebou přinášejí nekonečnou lásku a trpělivost.

Rainbow Children jsou moudré duše, které nabízejí novou moudrost a mají schopnost měnit svět kolem sebe. Jsou citliví, soucitní a uvědomují si pocity druhých.

Indigové děti zahájily nový věk a mohou být ovlivněny negativitou kolem nich, ale nyní se mohou přesunout k Rainbow Children.

Semináře Rainbow Children jsou určeny jim, jejich rodičům, pečovatelům a učitelům. Tento pozoruhodný program ověří a posílí jejich duchovní rozvoj v bezpečném a láskyplném prostředí, aby mohli sdílet své vlastní zvláštní dary s ostatními.

Vydáte se za dobrodružstvím a naučíte se, jak se spojit se Stvořitelem: pak se naučte širokou škálu technik ThetaHealing®, jako je jak dělat práci s vírou a jak vytvářet pozitivní pocity; empatické čtení; léčení těla a duše; řízené meditace; budoucí a opatrovnické čtení.

Prostřednictvím Sedmi rovin existence se studenti naučí úžasné způsoby, jak komunikovat s anděly a rostlinami; jak léčit krystaly; jak se připojit k silovým zvířatům; bubnování a totemy, plus rozvíjet jejich telekinezi; a vědět, jak změnit auru a léčit zvířata.

Naučíte se 16 různých cviků, které budete cvičit jako dítě nebo jako mladý dospělý.

Certifikate:

Získáte certifikaci základního praktika ThetaHealing® DNA. To vám umožní používat základní techniky ThetaHealing® ve vaší léčebné praxi.

K semináři dostenete:

ThetaHealing® manual (PDF)

Místo:

Osobně

Trvání:

*Kurz pro mladé dospělé Rainbow Children lze vyučovat po dobu jednoho týdne

*Dětský kurz Rainbow Children lze vyučovat po dobu 4-8 týdnů

*Kurz pro dospělé Rainbow Children lze vyučovat po dobu pěti dnů

Cena kurzu:

850US$ (1200NZ$, 910Euro, 18360 kč)