ThetaHealing® DNA 3

DNA 3 je dlouho očekávaný seminář pro pokročilé studenty ThetaHealingu.

Naučíte se jak pracovat na neorganických a organických hmotách, a jak vystoupit ze svého vlastního paradigmatu aby jste rychle dosáhly očekajících změn kolem zdraví a pohody pomocí práce na mitochondrií DNA. Zároveň budete pracovat na vašem vědomí, jak každý vytváří svou realitu, a jak s patřičnými znalostmi je možne z ní libovolně vystoupit.

Procesy v tomto semináři zahrnují práci nasvé nejhlubší bolesti a zášťi aby poznali samy sebe na nejvnitřnější podstatě. Naučíte se jak intuitivně seřazovat vaše “Věčné” molekuly; jak duchovně přemistovat; jak chápat energetické pole neorganických materiálu aby jsme s nima mohli pohybovat a jak moc našich slov tvoří naši realitu.

Tento seminář je nabitý spoustou cvičení, který vám umožni chápat, jak proměnit svět kolem nás. Naučte se, jak si vytvořit vlastní realitu a uvolnit bloky, které vám brání ve vytváření této reality.

Mnoho studentů po ukončení tohoto semináře, opravdu ocenili okamžitá a velmi patrná vylepšení jejich intuitivních schopností. Život může nabrat novou lehkost, jak budete pak nadále procvičit tato jedinečná cvičení pro sebe a své klienty, a objevíte skutečný potenciál své úžasné mysli.

Tento seminář nabízí působivé rozšíření vašich dovedností a je doporučen těm, kteří si přejí žít v nepřetržitém spojením a chápáním 7. Roviny Byti / se Stvořitelem Všeho, Co Jest.

Seminář obsahuje:

ThetaHealing® DNA 3 manuál

Místo konání:

Osobně

Trvání:

5 dní

Cena kurzu:

1080US$ (1460NZ$, 23 500Kč)