Konzultace

Během konzultace je možné se podívat na vaše osobní bloky, obavy, omezení a také můžeme pracovat se smrtí, osobní ztrátou, smutkem, vztahy, traumaty, depresí, závislostí. Můžeme se také podívat na rodinné záležitosti (rozvod nebo smrt), duševní nemoci,  nebo na různé fyzické problémy (autoimunitní onemocnění a problémy s plodností, s hmotností, se sebevědomím , s anorexií atd.) Společně objevíme omezující přesvědčení, které problém podporuje a proměníme jej prostřednictvím řady porozumění, lekcí, stahování a náhradních vzorců, které jsou navrženy tak, aby vás přivedly k vašemu nejvyššímu potenciálu. Máte verbální souhlas na každém kroku, takže se cítíte velmi bezpečně.

 

Jaké sezení probíhá?

Na počátku konzultace THETAHEALING® si popovídáme o tom, na co by jste se chtěli podívat a ve svém životě změnit. Poté se podíváme co je třeba udělat skrze snížení frekvence mozkových vln do úrovně théta a jak využit své intuitivní smysly, aby jste se napojili na vaši energii a vyřešili problémy, které prožíváte.  Při konzultaci budeme využívat svalový test pro zjištění , jaká negativní přesvědčení, pocity a programy máte ve svém podvědomí. Stejnou technikou pak provedeme změnu v programech i pocitech a následně otestujeme nové pocity .

 

Kolik sezeních je třeba?

Theataléčení® je jednou z nejrychlejších  a nejjemnějších technik léčby, jaké jsou dnes ve světě nabízené.  Množství konzultací, které potřebujete, je jen na vás . Klienti často pociťují v této oblasti velký posun  a to pouze po jedné konzultaci, existuje systém přesvědčení o možném složení a hlubší práce může být prováděná s přesností během konzultace, aby se umožnil požadovaný posun. Pravděpodobně se nedá dopředu určit, kolik konzultací může být vyžadováno, protože je skutečně možné vidět, jak komplikovaný systém negativních přesvědčení máte s problémem a jak rychle může být přeprogramován na pozitivní a posílená přesvědčení.

 

Je možné provést vzdálenou konzultaci?
 
ANO!
konzultace lze provést telefonicky přes Skype, Whatsapp nebo Messanger. Účinky a léčba dálkovou formou je stejně účinná a má stejné výsledky. Nedovoluje nám otestovat na svalech provedenou změnu, ale máme jiné techniky, kterýma se podíváme,  jestli jste pocítili změnu.


Jak dlouho konzultace trvá a kolik to stojí?

Konzultace mohou trvat od  15 do 120 minut. Klienti si mohou zažádat i o časově neomezené sezení, aby jsme vyčistili vše, co je zapotřebí. Výměna energie je za 1 hodinu 1 800,-Kč, nebo 1 000,-Kč za 15 -30 minut.